Hledat v názvu receptu

Hledat v ingrediencích

Recepty: Slavnostní recepty

Elegantní slavnostní mísa z hřibů, špaget a husích jater.

Potřebné ingredience: 250g špaget, 150g čerstvých hřibů, 6 lžic extra panenského oleje, 100g husích, nebo kachních jater, 6 lžic kuřecího vývaru, 1 1/2 lžíce na jemno pokrájených zelených šalotek, 1 1/2 lžíce na kostičky posekaného řapíkatého celeru, 4 lžičky másla, 1 snítka rozmarýnu, 1 stroužek česneku, sůl a pepř, květy, nebo lístky bazalky na ozdobu
Číst celý recept na: www.labuznik.com/rec... >>>

Speciální recepty


Některé recepty leží v šuplíku připraveny na chvíli, až budou potřeba. Patří k nim třeba vánoční recepty, velikonoční recepty nebo třeba recepty na letní grilování. Nastávající maminky si také třeba připravují recepty pro děti, aby měly svému malému pokládku co nabídnout, jen co odroste mlíčku. V naší kategorii speciálních receptů najdete právě recepty tohoto typu - a kromě těch výše zmíněných jsou to třeba i recepty na narozeninové dorty nebo slané pečivo.

Recepty pro vás

Na těchto stránkách vám nabízíme přehledy a vyhledávání těch nejlepších receptů z českého internetu. Najdete tu recepty vhodné pro každodenní stravování i pro sváteční příležitosti. Nechybějí recepty zaměřené na zdravý životní styl, recepty pro speciální roční období, jako jsou třeba Vánoce nebo Velikonoce, či recepty na sladkosti a jiné pochutiny. Vyhledávat zde můžete nejen procházením jednotlivých kategorií, ale také prostřednictvím formuláře vlevo nahoře. Zde můžete zadat slova, které má obsahovat název receptu, nebo ingredience, které doma máte - a my vám najdeme recepty, které tyto ingredience používají. (Pokud mezi slovy použijete znak +, najdeme recepty, které obsahují obě slova, pokud čárku, pak najdeme ty, které obsahují aspoň jedno ze slov.) Přejeme vám příjemné vaření a dobrou chuť.


©2010-2024 NajduRecept.cz; recepty © příslušní autoři a vydavatelé
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O vydavateli | Pravidla webu NajduRecept.cz a ochrana soukromí