Hledat v názvu receptu

Hledat v ingrediencích

Recepty: Polévky s hovězím masem

Hovězí polévka s barevnými paprikami

Potřebné ingredience: 1/2-3/4 kg hovězího masa na polévku (žebro, hrudí ), 5-6 kuliček celého pepře, 2 kul. nového koření, sůl, kostka masoxu,2 lžíce oleje, cibule, mrkev, celer, červená, zelená a žlutá paprika, 2 vejce, zelená petržel
Číst celý recept na: www.recepty.cz/recep... >>>

Rychlá hovězí polévka (PRA).

Potřebné ingredience: 1 1/2l vody, 1 1/2 dkg soli, 50dkg masa, 8dkg zeleniny, na špičku nože zázvoru, pažitka
Číst celý recept na: www.labuznik.com/rec... >>>

Hovězí polévka

Recept s fotografií.Potřebné ingredience: Hovězí žebro- pořádný kousek, mrkev, celer, petržel, libeček, masox lžička soli-jinak dle vlastní chuti asi litr a půl vody, kdo má rád, přidá si cibuli, česnek a pod.polévkové nudle.
Číst celý recept na: www.toprecepty.cz/re... >>>

Polévky


Říká se, že polévka je grunt (základ) a maso je špunt. Ať už jste zastánci tohoto tvrzení, nebo nikoli, máme tu pro vás přehled mnoha receptů na polévky. Jsou to polévky jak tradiční, tak i méně obvyklé, například ovocné nebo studené. A věříme, že díky těmto receptům třeba začne jíst - nebo aspoň ochutnávat - polévky i ten, kdo se jim dosud vyhýbal. Třeba proto, že zatím nenarazil na ty správné recepty.

Recepty pro vás

Na těchto stránkách vám nabízíme přehledy a vyhledávání těch nejlepších receptů z českého internetu. Najdete tu recepty vhodné pro každodenní stravování i pro sváteční příležitosti. Nechybějí recepty zaměřené na zdravý životní styl, recepty pro speciální roční období, jako jsou třeba Vánoce nebo Velikonoce, či recepty na sladkosti a jiné pochutiny. Vyhledávat zde můžete nejen procházením jednotlivých kategorií, ale také prostřednictvím formuláře vlevo nahoře. Zde můžete zadat slova, které má obsahovat název receptu, nebo ingredience, které doma máte - a my vám najdeme recepty, které tyto ingredience používají. (Pokud mezi slovy použijete znak +, najdeme recepty, které obsahují obě slova, pokud čárku, pak najdeme ty, které obsahují aspoň jedno ze slov.) Přejeme vám příjemné vaření a dobrou chuť.


©2010-2024 NajduRecept.cz; recepty © příslušní autoři a vydavatelé
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O vydavateli | Pravidla webu NajduRecept.cz a ochrana soukromí