Hledat v názvu receptu

Hledat v ingrediencích

Recepty: Kakao a vše co s ním souvisí

Kakaové bochánky II.

Potřebné ingredience: 160 g másla, 160 g mletého cukru, 60 g kakaa, 170 g hladké mouky, vanilkový cukr, ořechy na ozdobení
Číst celý recept na: www.recepty.cz/recep... >>>

Jablkové kakaové řezy

Potřebné ingredience: čokoládová poleva, marmeláda
Číst celý recept na: recepty.vareni.cz/ja... >>>

Zapečené kakaové palačinky

Potřebné ingredience: 1/2 l mléka, 2 vejce, 20 dkg hladké mouky, špetka soli, trochu moučkového cukru (nemusí být, přisladíme spíše náplň), lžička kakaa. Náplň: 25 dkg tvarohu, cukr podle chuti, rozinky, mléko nebo jogurt na zředění. Zapékání: sníh z bílků, troška cukru, rozehřátá čokoláda.
Číst celý recept na: www.az-recepty.cz/za... >>>

Nápoje


Leckdo by si řekl, že na nápojích není nic složitého. Opravdu je třeba recept na čaj nebo na kávu? Odpověď samozřejmě zní: Na čaj ze sáčku a kávu z granulí receptu netřeba, ale na kávové či čajové speciality už rozhodně ano. A když si do kategorie nápojů přidáme různé nápoje míchané, zjistíme, že právě recepty na alkoholické míchané nápoje - a koneckonců i ty nealkoholické - představují nepřebernou škálu zajímavých návodů, které stojí za pozornost. Tak příjemné popíjení!

Recepty pro vás

Na těchto stránkách vám nabízíme přehledy a vyhledávání těch nejlepších receptů z českého internetu. Najdete tu recepty vhodné pro každodenní stravování i pro sváteční příležitosti. Nechybějí recepty zaměřené na zdravý životní styl, recepty pro speciální roční období, jako jsou třeba Vánoce nebo Velikonoce, či recepty na sladkosti a jiné pochutiny. Vyhledávat zde můžete nejen procházením jednotlivých kategorií, ale také prostřednictvím formuláře vlevo nahoře. Zde můžete zadat slova, které má obsahovat název receptu, nebo ingredience, které doma máte - a my vám najdeme recepty, které tyto ingredience používají. (Pokud mezi slovy použijete znak +, najdeme recepty, které obsahují obě slova, pokud čárku, pak najdeme ty, které obsahují aspoň jedno ze slov.) Přejeme vám příjemné vaření a dobrou chuť.


©2010-2024 NajduRecept.cz; recepty © příslušní autoři a vydavatelé
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O vydavateli | Pravidla webu NajduRecept.cz a ochrana soukromí