Hledat v názvu receptu

Hledat v ingrediencích

Recepty: Jídla pro diety a hubnutí

Dietní a bleskové ¨Potaufeu¨ (R).

Potřebné ingredience: 500g hovězí svíčkové, očištěné od tuku, 1 lžíce olivového oleje, 1 1/2 l kuřecího vývaru, 2 střední mrkve, diagonálně nakrájené na 1cm plátky, 1 střední tuřín (asi 450g), oloupaný, nakrájený na 1cm plátky a ty rozkrojené na 1/4, 1 velký pórek, pouze bílá část, rozkrojený na 1/4 podélce, 2 kořenové petržele, nakrájené doagonálně na 1cm plátky, 2 stonky řapíkatého celeru, nakrájené diagonálně na 1cm plátky, sůl a pepř podl chuti, 1 snítka čerstvého tymiánu, 1 snítka čerstvého rozmarínu, 1 snítka čerstvé petrželky, (některé bylinky mohou být i sušené)
Číst celý recept na: www.labuznik.com/rec... >>>

Zbytkové rizoto (dietní)

Potřebné ingredience: 2 hrnky přírodní rýže (natura), 1 kostka masoxu (bio), 1/2 hrnku míchané mražené zeleniny (tesco - mexická směs), zbytek masa z kuřete, krůty, králíka nebo libové vepřové pečeně, 1 cibule, sůl, pepř, petrželka, eidam (20-30%) na posyp
Číst celý recept na: www.recepty.cz/recep... >>>

Vaříme zdravě


Kdo by nechtěl žít zdravě? A zdravé jídlo samozřejmě patří ke zdravému životnímu stylu. I proto vám zde nabízíme přehled receptů na zdravá jídla, která oceníte, pokud třeba chcete hubnout, musíte dodržovat některé speciální diety nebo vám prostě v určitý den není jen úplně dobře. Nemusíte ale jen chtít shazovat kila nebo mít jiný problém; recepty na zdravá jídla by měly být vaší inspirací i pro všední dny, prostě jako součást zdravého životního stylu.

Recepty pro vás

Na těchto stránkách vám nabízíme přehledy a vyhledávání těch nejlepších receptů z českého internetu. Najdete tu recepty vhodné pro každodenní stravování i pro sváteční příležitosti. Nechybějí recepty zaměřené na zdravý životní styl, recepty pro speciální roční období, jako jsou třeba Vánoce nebo Velikonoce, či recepty na sladkosti a jiné pochutiny. Vyhledávat zde můžete nejen procházením jednotlivých kategorií, ale také prostřednictvím formuláře vlevo nahoře. Zde můžete zadat slova, které má obsahovat název receptu, nebo ingredience, které doma máte - a my vám najdeme recepty, které tyto ingredience používají. (Pokud mezi slovy použijete znak +, najdeme recepty, které obsahují obě slova, pokud čárku, pak najdeme ty, které obsahují aspoň jedno ze slov.) Přejeme vám příjemné vaření a dobrou chuť.


©2010-2024 NajduRecept.cz; recepty © příslušní autoři a vydavatelé
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O vydavateli | Pravidla webu NajduRecept.cz a ochrana soukromí