Hledat v názvu receptu

Hledat v ingrediencích

Recepty: Guláš

Penízkovký guláš

Potřebné ingredience: 250 g čočky, 2 párky nebo klobásky, 2 vejce uvařená natvrdo, 2 sladkokyselé okurky, 1 cibule, 1 feferonka, 2 stroužky česneku, pepř, sůl, majoránka, olej, 2 lžíce hladké mouky, ocet
Číst celý recept na: www.recepty.cz/recep... >>>

VlCiho guláš

Potřebné ingredience: 500 g vepřového masa (třeba vepřové plecko), 2 velké červené papriky, pepř, olej, sladká mletá červená paprika, trocha polohrubé mouky, tmavá jíška, 4 větší cibule (obecně platí kolik masa tolik cibule)
Číst celý recept na: www.recepty.cz/recep... >>>

Guláš z vepřového srdce

Potřebné ingredience: 60 g slaniny, 3 cibule, 1 lžička papriky, česnek, mletý pepř, 750 g vepřového srdce, lžíce hladké mouky, 4 rajčata, sůl, petrželka.
Číst celý recept na: www.labuznik.com/rec... >>>

Chutný, hovězí, nebo skopový guláš.

Potřebné ingredience: 1 kg zadní hovězí kližky, nebo skopového z plece, sůli podle chuti, 120g slaniny, 100g kořenové zeleniny (mrkev, celer, petržel), 60g zelené fazolky, 1/4 hlávky kapusty, několik lístků zelené petrželové a celerové nati, 40g cibule, 6 zrnek tlučeného pepře, špetka majoránky, 1 lžička červené papriky, trochu kmínu, 1 stroužek česneku, 300g brambor,
Číst celý recept na: www.labuznik.com/rec... >>>

Recepty české kuchyně


Česká kuchyně je tradičně spojována s jídly, jako je vepřové, knedlík, zelí, případně s řadou jídel, kde hrají velkou roli omáčky - například koprová, rajská nebo svíčková. A všechna tato jídla samozřejmě v této kategorii najdete i v našem vyhledávači. Ale také mnohá další. Česká kuchyně se v posledních letech velmi proměňuje a koneckonců lze říci, že vlastně nejde o nový fenomén - i když se totiž ohlédnete do minulosti, zjistíte, že mnohé recepty české kuchyně pocházejí, nebo jsou aspoň inspirovány, kuchyní německou či rakouskou.

Recepty pro vás

Na těchto stránkách vám nabízíme přehledy a vyhledávání těch nejlepších receptů z českého internetu. Najdete tu recepty vhodné pro každodenní stravování i pro sváteční příležitosti. Nechybějí recepty zaměřené na zdravý životní styl, recepty pro speciální roční období, jako jsou třeba Vánoce nebo Velikonoce, či recepty na sladkosti a jiné pochutiny. Vyhledávat zde můžete nejen procházením jednotlivých kategorií, ale také prostřednictvím formuláře vlevo nahoře. Zde můžete zadat slova, které má obsahovat název receptu, nebo ingredience, které doma máte - a my vám najdeme recepty, které tyto ingredience používají. (Pokud mezi slovy použijete znak +, najdeme recepty, které obsahují obě slova, pokud čárku, pak najdeme ty, které obsahují aspoň jedno ze slov.) Přejeme vám příjemné vaření a dobrou chuť.


©2010-2024 NajduRecept.cz; recepty © příslušní autoři a vydavatelé
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O vydavateli | Pravidla webu NajduRecept.cz a ochrana soukromí